Vriendjes op de mat / afscheid Maik

13/07/15

Op 13 juli was weer ons jaarlijks VRIENDJES-OP-DE-MAT.

Een groot aantal Judoka’s hadden vriendje of vriendinnetjes, broertjes of zusjes, neefjes en nichtjes of andere relaties meegenomen om kennis te maken met de judosport.

Ze hebben allemaal een geweldige prestatie geleverd en we hopen dat ze genoten hebben van deze geweldige vorm van sport. In misschien mogen we enkelen van hun binnenkort of in de toekomst begroeten als lid van Judoclub Brunssum.

Op deze mooie avond hebben wij helaas afscheid moeten nemen van onze zeer gedreven trainer Maik de Groot. I.v.m. met zijn opleiding is het voor hem niet meer mogelijk om binnen onze club trainingen te verzorgen. Maik bedankt en succes met je opleiding.

Verder werden deze avond ook onze judoka’s van de maand Juni in het zonnetje gezet en ontvingen zij een hele mooie medaille.

Een grotere selectie van de foto’s is te bekijken op onze Flickr pagina.

 

Related Post